Header Background
Top Horizontal Bar
Cart Background
Categories Title Background
Categories Background
Categories Border Color

Dofinansowanie

Czy zastanawiali się kiedyś Państwo nad montażem paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie? Jeśli tak - mamy dla Was świetną wiadomość! Jeśli nie - może to Państwa przekona!

Dla niewtajemniczonych - panel fotowoltaiczny zmienia energię promieniowania słonecznego - światła - w energię elektryczną. W skrócie - daje darmowy prąd. Zainstalowanie kilku paneli na dachu, przy słonecznym dniu, pozwoli zaspokoić większość zapotrzebowania gospodarstwa na energię elektryczną. Taka inwestycja szybko zatem się zwraca.

Przez fakt, że taka forma produkcji energii elektrycznej jest nieszkodliwa dla środowiska, zyskuje w oczach instytucji rządowych, co skutkuje przyznawaniem dotacji na ten cel.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka ze sposób na ich pozyskanie. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji, by takowe uzyskać.

Dofinansowanie

Dofinansowanie

Zachęcamy do dzwonienia, pisania bądź odwiedzenia naszej siedziby! Mogą Państwo również szukać sposobów na dofinansowanie na szczeblach lokalnych oraz w WFOŚiGW (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej)

Tabela z dofinansowaniami w pliku PDF do pobrania